BEWIT MOON Zobrazit větší

BEWIT MOON

67

Nový produkt

Směs vzácných 100% přírodních esenciálních olejů v nejvyšší CTEO® kvalitě (Certified Therapeutic Essential Oils) BEWIT MOON svým synergickým působením může podpořit pocit klidu, uvolnění a harmonie. Směs je určena pro ženy.

Více informací

1 088,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

BEWIT MOON je speciální směs pro úpravu hormonálního systému.

Ze zkušenosti pomáhá na:
- menstruační bolesti
- ovulační bolesti
- premenstruační bolesti
- celkově upravuje hormonální systém

ZKUŠENOST:
Trpím na ovulační bolesti skoro každý měsíc. Když si nakapu na každou stranu vaječníku kapičku MOONu, tak do 15-ti minut mám po bolestech.

Moje kamarádka si chválí MOON na menstruační bolesti, díky kterému už může tyto dny prožívat jak chce a bez bolesti

ČLÁNEK: Menstruační a ovulační bolesti konec
Nepoužívejte vnitřně.

Jak používat esenciální oleje? - VIDEO: JAK POUŽÍVAT BEZPEČNĚ ESENCIÁLNÍ OLEJE

Složení (INCI):
Cypřiš (Cupressus sempervirens oil)*
Citron (Citrus limonum oil)*
Pomeranč (Citrus sinensis oil)*
Kadidlo (Boswellia serrata) (Boswellia serrata oil)*
Máta rolní (Mentha arvensis oil)*
Gurjum Balsam (Dipterocarpus turbinatus oil)*
Bazalka (Ocimum basilicum oil)*
Cedr himalájský (Cedrus deodara oil)*
Eukalyptus globulus (Eucalyptus globulus oil)*
Červený pomeranč (Citrus sinensis oil)*
Tymián (Thymus vulgaris oil)*
PERILOVÝ OLEJ, 100 ML (Perilla Ocymoides Seed Oil oil)
Šalvěj muškátová (Salvia sclarea oil)*
Geránie (Pelargonium graveolens oil)*
Řebříček (Achillea millefolium oil)*
Máta peprná (Mentha piperita oil)*
Rozmarýn (Rosmarinus officinalis oil)*
Levandule KAŠMÍR (Lavandula angustifolia oil)*
Bazalka posvátná (Ocimum sanctum oil)*
Smrk (Picea abies oil)*
Majoránka (Origanum majorana oil)*
Pačuli (Pogostemon cablin oil)*
Kopaiva (Copaifera officinalis oil)*
Kadidlo (Boswellia carterii) (Boswellia carterii oil)*
Sandalwood (Santalum Album oil)*
Kopál vonný - Palo Santo (Bursera graveolens oil)*
Myrha (Commiphora myrrha oil)*
Vetiver (Vetiveria zizanoides oil)*
Kadidlo posvátné (Boswellia sacra) (Boswellia sacra oil)*
Heřmánek pravý (Matricaria chamomilla oil)*
Růže (Rosa centifolia oil)*
Růže Damascenská (Rosa damascena oil)*

Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (ES) nám neumožňují uvádět u výrobků léčebná tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato léčebná tvrzení podložená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na veřejně dostupné zdroje na internetu.


Všechny směsi esenciálních olejů BEWIT® (CTEO® - Certified Therapeutic Essential Oils) jsou pečlivě vyrobeny a harmonizovány z důkladně vybraných silic pro dosažení maximálních výsledků. Pochází ze sklizní z nejlepších zdrojů z celého světa. Jednotlivé složky byly vybrány s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkaz našich předků a praktické výsledky. Vše smícháno a podpořeno jedinečnými postupy pyramidizování (PYRAMIDIZED®), BEWIT SPAGYRIC, GEMSTONE BALANCED a MERKABA FREQUENCY pro dosažení kombinace, největší síly a účinnosti.


100% čisté a přírodní esenciální oleje BEWIT® v CTEO kvalitě jsou jedním z nejcennějších darů přírody na této planetě. Lidstvo používá esenciální oleje tisíce let. V bibli jsou zmíněny přibližně na třista místech. Byly a jsou součástí mnoha terapeutických systémů.

Nejslavnější lékař starověku a „otec medicíny“, zakladatel racionálního lékařství Hippokrates doporučoval každý den vonnou koupel. Více jak sto let se působení esenciálních olejů věnuje věda aromaterapie. Byly a jsou předmětem zkoumání desítek tisíc vědeckých studií. Bezpočet lidí pocítilo a ocenilo jejich pomoc. Mnozí o nich hovoří v superlativech. Je třeba ale respektovat jejich sílu. Jsou to přírodní koncetráty, které by mohly v případě nadměrného, nebo neodborného používání působit nerovnovážně i škodlivě. Pro mnoho uživatelů je velmi dobrý, účinný a bezpečný způsob používání pomocí ultrasonických difuzérů. Do difuzéru nalijte vodu, přidejte 5 – 10 kapek esenciálního oleje a nechte na sebe působit nádherný svět vůní, přírody a harmonie. Vyberte si z nabídky BEWIT difuzér, který se vám líbí a vyhovuje vám svými parametry.


Určeno do aromalamp a difuzérů a k přímé inhalaci. Nepoužívejte vnitřně. Pokud jste těhotná, kojící, konzultujte použití s lékařem. Pokud jste v jakékoli zdravotní péči, tak konzultujte použití se svým ošetřujícím lékařem. Neaplikujte neředěné na kůži. Chraňte před dětmi.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

BEWIT MOON

BEWIT MOON

Směs vzácných 100% přírodních esenciálních olejů v nejvyšší CTEO® kvalitě (Certified Therapeutic Essential Oils) BEWIT MOON svým synergickým působením může podpořit pocit klidu, uvolnění a harmonie. Směs je určena pro ženy.

Příslušenství

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: