Borovice Zobrazit větší

BEWIT Borovice

4

Nový produkt

Silné, svěží, balzámové a dřevité aroma borovice umocní vaše sebevědomí a inspiruje vás ke vzrušujícím myšlenkám a představám o sobě. Podporuje lymfatický a dýchací systém.

100% esenciální olej té největší terapeutické kvality

Více informací

575,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Pokud se obklopíte borovicovou vůní, dýchne na vás pocit vitality. Snadněji se spojíte se svou intuicí a se životem jako takovým a bude se vám lépe dařit přijímat zodpovědnost a správná rozhodnutí založená na zdravém úsudku.

Dr. Edward Bach doporučoval borovicové esence lidem, kteří mají silné pocity viny a dělají si výčitky, i když se ve skutečnosti ničeho nedopustili. Borovicový olej jim pomáhá obnovit radostné, pozitivní emoce a přijmout sebe sama.

V mnohém se borovice svými vlastnostmi shoduje s eukalyptem (Eucalyptus Globulus) a smícháním obou olejů se jejich působení násobí. Aroma dezinfikuje a čistí vzduch.

V Číně a v Japonsku je borovice odedávna symbolem dlouhého života, odolnosti, vytrvalosti a sebekázně.

Borovice podporuje lymfatický systém a dýchací cesty.

100% esenciální olej té největší terapeutické kvality


Složení: Pinus Sylvestris (Pine) Leaf Oil

Upozornění: Nepoužívejte vnitřně.

Balení: 15ml (350-400 kapek)

Doporučené dávkování: 1-2 kapky 1-2x denně

O BOROVICI SI VÍCE PŘEČTETE ZDE

VIDEA O BOROVICI:

Jak na poševní mykózy
Hádají se děti mezi sebou? Aneb jak utišit hádky mezi sourozenci
Prasklý koutek a bolest svalů


Moje ZKUŠENOSTI:
snažila jsem se vést dcery (4 a 2roky), aby si mezi sebou vytvářeli dohody (výchova nevýchovou). Ššlo to, ale velmi to drhlo, pořád jsem to přikládala tomu, že jsou ještě malé, ale světe div se. 2dny jsem pouštěla v difuzeru borovici (100% esenciální Borovicový olej) a najednou po 2dnech začali vytvářet sami dohody, jedna se ptala druhé jestli může tohle nebo tohle…. Já koukala…. A uvědomila jsem si to, že Borovice zvyšuje sebevědomí – ti co mají sebevědomí, nemají pocit, že potřebují utlačovat nebo shazovat někoho jiného, aby měli prospěch sami. Pak jsem týden nepouštěla a po týdnu to opět začalo. Takže teď pouštím 2dny v týdnu Borovici a máme úžasné holčičky, které se mezi sebou domlouvají a nevznikají zbytečné hádky.

starší dcera byla nastydlá a nemohla se zbavit kašle. Pouštěla jsem Borovici v difuzeru a mazala hrudníček a krásně do dvou dnů se kašle zbavila

četla jsem, že borovice má antiseptické účinky a já se nemohla dlouho zbavit opakujících se svědění vnějších genitálií, tak jsem to zkusila :-) Naředila jsem čistý olej s Borovicovým olejem a já se problémů zbavila za 2dny.

prasklý koutek, říkala jsem si, když mě pomohla Borovice na svědění a je antiseptická, tak to na to taky vyzkouším – za 2dny krásně zahojený koutek a to jsem u toho jezdila lyžovat. (takže náročné vnější počasí na rty atd


Před použitím se seznamte s účinky esenciálních olejů na organismus. Dle Nařízení Evropské komise č. 432/2012 ze dne 16.května 2012 není možné tyto informace uvádět u jednotlivých produktů.

Nepoužívejte vnitřně.

Jak používat esenciální oleje? - VIDEO: JAK POUŽÍVAT BEZPEČNĚ ESENCIÁLNÍ OLEJE

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

BEWIT Borovice

BEWIT Borovice

Silné, svěží, balzámové a dřevité aroma borovice umocní vaše sebevědomí a inspiruje vás ke vzrušujícím myšlenkám a představám o sobě. Podporuje lymfatický a dýchací systém.

100% esenciální olej té největší terapeutické kvality

Příslušenství

14 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: