BIO RAW KOKOSOVÝ OLEJ EXTRA PANENSKÝ Zobrazit větší

BIO RAW KOKOSOVÝ OLEJ EXTRA PANENSKÝ

P07

Nový produkt

Vyjímečný, 100% přírodní kokosový olej. Je vyrobený unikátním šetrným výrobním postupem za nízkých teplot do 42°C v certifikované BIO kvalitě. Bez použití herbicidů a pesticidů v průběhu pěstování. Díky svému složení a struktuře je ideální pro kombinaci s esenciálními oleji BEWIT.

Více informací

253,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Speciálně vyvinutý „RAW“ postup zpracování zajišťuje, že v žádné jeho fázi – sběr, čištění, třídění, lisování, balení, přeprava a skladování, teplota nepřesáhne 42°C. Díky tomu nedojde k zničení enzymů a dalších mikronutrientů citlivých na teplo. Výrobek si tak zachovává svou „živost“ – svůj „život“, kterou přenáší na lidský organismus.

RAW extra panenský kokosový olej BEWIT díky šetrné technologii, která je použita k jeho výrobě, převyšuje svou kvalitou a výživnou hodnotou běžné za studena lisované kokosové oleje:

  • nádherná vůně čerstvého kokosu
  • máslová chuť a konzistence
  • vyšší obsah vitamínu E a dalším nutričních látek
  • nejšetrnější extrakce, snadná vstřebatelnost
  • vyšší využitelnost

Obsah balení: 200ml

S tímto všestranným pomocníkem vykouzlíte divy. Domácí RAW dezerty, veganské zmrzliny, krémy, polevy a další dobroty už nemohou být krémovější. A navíc jeho jemně kokosový nádech, ten je jedním slovem dokonalý. 

Historie

Strom hojnosti, Strom nebes

Kokosové palmy zdaleka nejsou jen exotickým skvostem katalogových pláží. Již za dob existence starých asijských kultur byly tyto Stromy hojnosti, Stromy nebes zasvěceny tehdejšímu božstvu. A kokosové ořechy, ty sloužily k náboženským rituálům. [1]

Již před 4 000 lety

Je to až neuvěřitelné, ale kokosový olej byl lisován již před 4 000 lety. Už tehdy byl užíván jak vnitřně, tak zevně jako účinný prostředek na vysušenou pokožku a k vlasové terapii. V tropických, sluncem zalitých oblastech byl absolutní nutností. [2]

Funkční potravina výjimečných vlastností

Pro své výjimečné vlastnosti již desítky let zaujímá kokosový olej jedno z předních míst na trhu s funkčními potravinami. [1,2] 

Původ a pěstování

Získáván šetrnou technologií

Náš BIO, RAW panenský kokosový olej je získáván z dužiny kokosových plodů lisováním za studena. Maximální obsah enzymů a dalších prospěšných látek citlivých na vyšší teploty je tímto způsobem zachován.

Čtěte pozorně

Během výroby není náš kokosový olej filtrován či jinak namáhán. Případné zelené a hnědé kousky na dně sklenice nejsou na závadu. Jedná se o drobné kousky listů a skořápek, které v rámci jeho šetrného zpracování nebylo možné odstranit. 

Složení a vlastnosti

Polotuhý, tuhý i tekutý

Při pokojové teplotě polotuhý, v chladu tuhý a v teple tekutý. Takový je kokosový olej. Tyto a další vlastnosti jsou dány zejména obsaženými mastnými kyselinami.

Bez přidaných aromat

Náš kokosový olej je panenský. V rámci výroby nebyl rafinován, dochucován či jinak upravován. Zachovává si svou bílou až žluto-bílou barvu a přirozený, jemně kokosový nádech. 

Použití

Do domácích RAW dezertů, veganských zmrzlin, krémů…

Pro svou polotuhou konzistenci, máslovou chuť a jemně kokosový nádech je kokosový olej výborným základem RAW dezertů, veganských zmrzlin, krémů, polev a dalších dobrot.Smíchejte náš kokosový olej s kvalitním kakaem, drcenými oříšky a trochou agávového sirupu a vyrobte si svou vlastní čokoládovou pomazánku. Na toust, lívance, palačinky nebo jen tak na lžičku. Vždycky přijde vhod. 

Na závěr

  • 100% přírodní
  • Bez barviv a konzervantů
  • Vhodný pro vegany a vegetariány

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

BIO RAW KOKOSOVÝ OLEJ EXTRA PANENSKÝ

BIO RAW KOKOSOVÝ OLEJ EXTRA PANENSKÝ

Vyjímečný, 100% přírodní kokosový olej. Je vyrobený unikátním šetrným výrobním postupem za nízkých teplot do 42°C v certifikované BIO kvalitě. Bez použití herbicidů a pesticidů v průběhu pěstování. Díky svému složení a struktuře je ideální pro kombinaci s esenciálními oleji BEWIT.

5 dalších produktů ve stejné kategorii: